French Guiana

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai French Guiana

Īpašums pārdošanai Franču Gviānā

Vai jūs vēlaties pāriet uz Franču Gviānu? Vai vēlaties uzzināt, vai pārdodot nekustamo īpašumu Franču Gviānā var būt labs ieguldījums?

Gajāna ir kontrastu zeme. Ņemot vērā laika apstākļus, ir dažādas un skaistas ainavas, tajā ir visas mīlas sastāvdaļas. Salut salas, kurām ieslodzītie tika sūtīti neilgi pirms tam, ir dīvaini un dzīva vide, kurā daba aizņem ēkas.

Franču Gviāna ir Francijas aizjūras reģions, kas atrodas Dienvidamerikas ziemeļaustrumu piekrastē. Lielāko daļu tās teritorijas sedz tropiskais mežs. Kapitāla, Kajenna raksturo krāsainas kreolu mājas un brīvdabas tirgus. Tā robežojas ar Brazīliju austrumos un dienvidos, un Surinamā uz rietumiem.

Mēs uzskatām, ka ir ļoti svarīgi novērtēt mūsu informāciju pirms lēmuma pieņemšanas par to, vai ieguldīt īpašumā pārdošanai Franču Gviānā.

Franču Gviāna piedāvā divus galvenos ģeogrāfiskos reģionus: piekrastes segmentu, kurā dzīvo lielākā daļa iedzīvotāju, un apatītisks un gandrīz nepieejams lietus mežs, kas nepārtraukti pieaug uz Tumac-Humac kalnu virsotnēm gar Brazīlijas robežu. No krasta ir izveidotas vairākas mazas salas, trīs salas Iles du Salut Salvation, kurās ir velna sala un apletais Ile de Connectable putns, kas tiek turēts pie kruīzu, ciktāl tas attiecas uz Brazīliju.

Kajenne ir Gajānas galvaspilsēta, kas ir arī lielākā pilsēta aizjūras departamentā, tostarp aptuveni trešdaļa no šī departamenta iedzīvotāju skaita un, iespējams, labākā vieta, kur meklēt īpašumus pārdošanai Franču Gviānā.

Lai gan Gajāna un Surinama ir ieguvuši neatkarību no saviem kolonizētājiem, attiecīgi Apvienotajā Karalistē un Nīderlandē, Francijas Gviāna nekad nav bijusi. To klasificē kā aizjūras teritoriju; tā valūta ir eiro un tā oficiālā valoda ir franču valoda, lai gan daudzi runā arī par kreolli.

Viņa skarbā vide, ieskaitot karsto karstumu un haizivis, tika pazīstama 1969. gada grāmatā Papillon, kas vēlāk kļuva par filmu "Dustin Hoffman" un "Steve McQueen".

Tas ir lielāks par Beļģiju, bet tajā dzīvo aptuveni 250 000 cilvēku.

Franču Gviānā ir Portugāles lielums. Tomēr šeit dzīvo tikai 200 000 cilvēku. Valstī nav runas par ekonomiku. Maz ticams, ka tūrismam, jo ​​īpaši tāpēc, ka jūru skar haizivis un vismaz pie jūras tas ir brūns upju nogulumos. Arī augsnes sliktā kvalitāte nav lauksaimniecība. Ceļi, kas nokāpj uz Brazīliju, lielākoties ir izbraucami, un vienīgā drošā izeja pasaulē ir ikdienas lidojums uz Parīzi Orli no Ročambeau lidostas galvaspilsētā Kajenē.

  •  
    Pārcelšanās uz Francijas Gviānu. Expatriate un dzīvā franču gajāna

        Šodien Brazīlijas, Surinama un Atlantijas okeāna robežās mūsu gidu galvenais varonis ir realitāte, kas ir unikāla nekā reti: Franču Gviāna. Nekustamā īpašuma iegāde Gajāna varētu būt labākā izvēle 2019. gada investoriem, kas vēlas doties un dzīvot paradīzes stūrī, kurā ir daudzas iespēj ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 6916

PARDOŠANA Lauku māja, French Guiana, Cayenne, Cayenne, .

47,578.86EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

200 m²
Māja divos līmeņos, trīs guļamistabas, 4 vannas istabas, balkons, dzīvojamā istaba, ēdamistaba, virtuve ar brokastu zonu, veļas mazgātava, autostāvvie...
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB